Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Promocja! dermaroller vireco

  Dermaroller – POROST BRODY I REDUKCJA ŁYSIENIA

  Original price was: 79,99 zł.Current price is: 69,99 zł.

  Dermaroller Vireco korzysta z nowoczesnej technologii bazującej na metodzie Microneedling. Polega ona na nakłuwaniu skóry mikroskopijnymi igłami, dzięki czemu regeneruje się ona o wiele szybciej. Poprawia to miejscowo krążenie krwi, co przekłada się na redukcję zmarszczek oraz blizn, a u mężczyzn pomaga także w przyśpieszeniu porostu włosów i zapobiega ich wypadaniu.

  Mimo że narzędzia do microneedlingu są skuteczne w redukcji zmarszczek i blizn, ich unikalne właściwości są szczególnie cenne dla mężczyzn zmagających się z problemem wypadania włosów. Zarówno na skórze głowy, jak i na brodzie, dermaroller Vireco może przyspieszyć porost włosów i zapobiec ich wypadaniu.

  Przy regularnym stosowaniu, dermaroller może przyczynić się do pobudzenia “śpiących” mieszków włosowych, co przekłada się na zwiększenie gęstości i siły włosów. Dla mężczyzn pragnących gęstej i pełnej brody, czy też dla tych, którzy chcą zahamować proces łysienia, dermaroller Vireco może stać się nieocenionym narzędziem.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Promocja! Pakiet 3x Dermaroller

  Pakiet 3x Dermaroller- POROST BRODY I REDUKCJA ŁYSIENIA

  Original price was: 239,97 zł.Current price is: 179,97 zł.

  Odkryj zestaw trzech dermarollerów Vireco, każdy wyposażony w igły o różnej grubości, idealne do naprzemiennego stosowania dla uzyskania optymalnych rezultatów.

  Pakiet zawiera dermarollery z igłami o grubościach:

  • 0.5mm
  • 0.75mm
  • 1mm

  Dzięki różnorodności igieł, możesz precyzyjnie dostosować terapię microneedlingu do różnych potrzeb swojej skóry.

  Kupując ten produkt zapewniasz sobie DARMOWĄ WYSYŁKĘ DO PACZKOMATU!

  Dermaroller Vireco to zaawansowane urządzenie wykorzystujące nowoczesną technologię mikronakłuwania, która polega na delikatnym przebijaniu skóry mikroskopijnymi igiełkami. Ta procedura pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry, poprawiając lokalne krążenie krwi oraz przyspieszając produkcję kolagenu. W rezultacie zmniejsza się widoczność zmarszczek i blizn, a u mężczyzn dermaroller wspiera również wzrost włosów, zapobiegając ich wypadaniu.

  Chociaż narzędzia do mikronakłuwania są efektywne w redukcji zmarszczek i blizn, ich szczególne właściwości są niezwykle wartościowe dla mężczyzn zmagających się z problemem wypadania włosów. Zarówno na skórze głowy, jak i na brodzie, dermaroller Vireco może przyspieszyć wzrost włosów i zapobiec ich utracie, stanowiąc nieocenioną pomoc w walce z łysieniem.

  Przy regularnym używaniu, dermaroller może aktywować „śpiące” mieszki włosowe, co prowadzi do zwiększenia gęstości i siły włosów. Dla mężczyzn marzących o gęstej i pełnej brodzie, czy tych, którzy chcą zatrzymać proces łysienia, dermaroller Vireco jest niezastąpionym narzędziem, które przynosi widoczne i trwałe efekty.

 • Promocja! Pakiet 2x Dermaroller

  Pakiet 2x Dermaroller- POROST BRODY I REDUKCJA ŁYSIENIA

  Original price was: 159,98 zł.Current price is: 119,98 zł.

  Odkryj zestaw dwóch dermarollerów Vireco, każdy wyposażony w igły o różnej grubości, idealne do naprzemiennego stosowania dla uzyskania optymalnych rezultatów. Dzięki różnorodności igieł, możesz precyzyjnie dostosować terapię microneedlingu do różnych potrzeb swojej skóry.

  Dermaroller Vireco to zaawansowane narzędzie bazujące na nowoczesnej technologii microneedlingu, która polega na delikatnym nakłuwaniu skóry mikroskopijnymi igłami. Proces ten stymuluje naturalne mechanizmy regeneracyjne skóry, poprawiając miejscowe krążenie krwi i przyspieszając produkcję kolagenu. W efekcie zmniejsza się widoczność zmarszczek i blizn, a u mężczyzn dermaroller wspiera również porost włosów, zapobiegając ich wypadaniu.

  Choć narzędzia do microneedlingu są skuteczne w redukcji zmarszczek i blizn, ich wyjątkowe właściwości są szczególnie cenne dla mężczyzn zmagających się z problemem wypadania włosów. Zarówno na skórze głowy, jak i na brodzie, dermaroller Vireco może przyspieszyć porost włosów i zapobiec ich wypadaniu, stając się nieocenionym wsparciem w walce z łysieniem.

  Przy regularnym stosowaniu, dermaroller może pobudzać „śpiące” mieszki włosowe, co prowadzi do zwiększenia gęstości i siły włosów. Dla mężczyzn pragnących gęstej i pełnej brody, czy też tych, którzy chcą zahamować proces łysienia, dermaroller Vireco jest nieocenionym narzędziem, które przynosi widoczne i trwałe rezultaty.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page